Mój mały świat:Haft,rodzina,książki,ogród,zwierzaki...
Kategorie: Wszystkie | haft | książki | moje zwierzaki | o mnie | rodzinka
RSS
sobota, 09 lutego 2013

Dawno mnie tutaj nie było,ale tak czsem bywa.

Miałam poważne problemy ze zdrowiem syna. Nie było czsu ani na robótki ani na pisanie.

Czasem zaglądam na blogi robótkowe i podziwiam piękne prace.

U mnie z robótkami krucho bo wiecznie nie mam czasu.

Cieszę się, że zdrowie syna się poprawia. W poniedziałek jedziemy na badania kontrolne do Prokocimia. Mam nadzieję , że będzie już wszystko w porządku.

Do następnego razu mam nadzieję,że szybko:)

23:11, isia1969 , haft
Link Dodaj komentarz »
środa, 26 września 2012

Pamiątka ślubu została już dawno wręczona.Zrobiłam zdjęcie i teraz dopiero znalazłam czas żeby się pochwalić.Wesele było super:). Tylko się zastanawiam jak ten czas szybko leci niedawno miałam małego chrześniaka ,a tu już się ożenił.Ale dość tych sentymentów.

Jak się wam podoba moje dzieło.Ja ogromnie się cieszę,że robię postępy w pisaniu bloga

Teraz mam małe plany szydełkowe ale to innym razem.

22:03, isia1969 , haft
Link Komentarze (2) »
czwartek, 20 września 2012
Ten obrazek wyszywałam jakiś czas temu.Znalazł miejsce u syna w pokoju.
czwartek, 28 czerwca 2012
To wzorek nad,którym aktualnie pracuję.Wzór pochodzi ze starego "Kramu z robótkami".Ma to być prezent z okazji ślubu. Mam nadzieję,że zdążę,a czasu mam niewiele .Wyhaftowałam dopiero dwa kolory.Oczywiście trzeba jeszcze nanieść aktualne napisy.Jak wam się podoba mój pomysł na pamiątkę ślubu dla mojego chrześnika?
środa, 27 czerwca 2012

Mój Papież ,którego wyszywałam od zimy do lata.

HURA!!!Po wielu próbach i kombinacjach udało mi się umieścić zdjęcie na blogu.Zawdzięczam to Ani,prowadzącej  blog Haft krzyżykowy liczony która udzieliła mi dokładnych i wyczerpujących wskazówek.Serdeczne dzięki odzyskałam nadzieję ,że jakoś sobie poradzę z tym blogiem.

Papież miał być wyszyty jako pamiątka beatyfikacji.Trochę się spóźniłam bo skończyłam go dopiero na wakacjach.Pamiątka jednak jest.

17:17, isia1969 , haft
Link Komentarze (2) »
niedziela, 24 czerwca 2012

Mamy dziś piękny dzień.Trochę spacerowałam z córką,byłyśmy oglądnąć hafty u sąsiadki.Haftuje bardzo ładne goździki.U mnie na razie przerwa w haftach.Zabieram się za wyszycie małego obrazka na pamiątkę ślubną .mam kilka prac już gotowych które czekają na oprawę.Jak nauczę się dodawać zdjęcia to pokarzę .Dziś trochę poklikałam i udało się dodać zakładki do moich ulubionych blogów, które odwiedzam.Myślę,że powoli mój blog nabierze ładnego wyglądu.W końcu nie od razu Kraków zbudowano.Już niedługo wakacje to jest nadzieja na urlop i więcej czasu.

19:52, isia1969
Link Komentarze (2) »
czwartek, 21 czerwca 2012

Od dawna marzyłam o założeniu bloga i podzieleniu się moją pasją.Dziś zaczynam zobaczymy co z tego wyniknie.Moja pasja to haft i nie tylko.Postaram się opowiedzieć co lubię robić w wolnych chwilach.Dopiero się uczę więc na razie tylko piszę.Może ktoś poradzi mi gdzie uzyskać informacje na temat prowadzenia bloga dla początkujących tak jak ja.Postaram się tu często zaglądać w miarę wolnego czasu.Czasu wciąż mało.Dzielę go między rodzinę i pracę.

Założyłam tego bloga bo chcę nieć takie swoje miejsce,gdzie będzie można odpocząć,amoże się uspokoić.

Zapraszam i pozdrawiam

22:22, isia1969
Link Komentarze (5) »